T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Muş İl Sağlık Müdürlüğü

T.C. Sağlık Bakanlığı
Muş İl Sağlık Müdürlüğü

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Sürekli İşçi Aday Listesi

Güncelleme Tarihi: 18/01/2019

MUŞ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜMÜZ VE BAĞLI SAĞLIK TESİSLERİNDE İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE SÖZLÜ SINAVA ALINACAK SÜREKLİ İŞÇİ ADAYLARINA YÖNELİK AÇIKLAMALAR

1-15 Ocak 2019 tarihinde Noter huzurunda kura usulü ile belirlenen asıl adaylar (öncelikliler dahil) ile Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) puanına göre İŞKUR tarafından belirlenen adaylar (öncelikliler dahil),İl Sağlık Müdürlüğümüz tarafından sözlü sınava alınacaklardır.

2- 15 Ocak 2019 tarihinde Noter huzurunda 
kura usulü ile belirlenen asıl adaylar ile Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) puanına göre İŞKUR tarafından belirlenen adaylar, başvuru belgelerini aşağıdaki Muş Sağlık Müdürlüğü Personel ve Destek Hizmetleri Başkanlığı Atama Birimine 8-19 Ocak 2019 tarihlerinde kişinin kendisi tarafından doldurarak elden teslim edilecek olup, posta yoluyla veya elektronik ortamda gönderilecek belgeler kabul edilmeyecektir.  Müdürlüğümüz19 Ocak Cumartesi günü evrak teslimi için açık olacaktır)

3-Aşağıdaki listede bilgileri bulunan adaylardan belge kontrolü yapılıp, sözlü sınava girmeye haiz olan adaylar Müdürlüğümüzce sınav yeri ve zamanı duyurularak sözlü sınava alınacaktır.

Müdürlüğümüz  tarafından yapılan belge kontrolü sonucunda; başvuru şartlarını taşımayan asil adaylar ile herhangi bir nedenle sözlü sınava katılamayacak asil adaylardan dolayı ilan edilen münhal kadronun 4 (dört) katından az sayıda adayın kalması halinde, yedek listenin ilk sırasındaki adaydan başlamak suretiyle azalan sayı kadar yedek aday daha sonra web sayfamızdan ilan edilerek sözlü sınava alınacaktır.

4-İhtiyaç duyulması halinde yedek adaylardan sözlü sınava alınacak adaylar ile ilgili daha sonra yapılacak duyuruda adayların izleyeceği yol ve evrak teslim süreci ayrıca belirlenecektir. Aşağıdaki listede adı olmayan adaylar ilk aşamada evrak teslim etmeyeceklerdir.                                                 

5- Sözlü sınava alınacak adayların; sözlü sınav yeri ve tarihleri başvuru belgesi teslim ve kontrolünden sonra Müdürlüğümüz web sayfasında yayınlanacaktır. Bu nedenle adayların Müdürlüğümüz web sayfasını takip etmeleri gerekmektedir.

BELGE TESLİM ADRESİ : MUŞ SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ MURATPAŞA MAHALLESİ ESKİ CEZAEVİ CADDESİ HÜRRİYET POLİS MERKEZİ ARKASI (BELEDİYE KARŞISI) -MUŞ

Muş Sürekli İşçi Sonuç Listesi İçin TIKLAYINIZ!